
Kuvaus
LUXEON 2835 FreshFocus-teknologialla luo vaikuttavan valaistuksen korostamalla useiden tuoreiden ruokien tuoreutta ja yleistä ulkonäköä supermarketeissa, herkkukaupoissa, lihakaupoissa ja leipomoissa. LUXEON 2835 FreshFocus-tekniikalla tuo esiin punaiset ja lisää lihan ulkonäköä. lisää leivän ja leivonnaisten ruokahalua; esittelee luonnollisimpia ja houkuttelevimpia kaloja; ja korostaa "juuri poimittujen" tuotteiden (hedelmien ja vihannesten) ulkonäköä yhteistä 2835-alustaa käyttäen
Erittely
| Tuotteen ominaisuudet | Kiinteistön arvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Lumileds |
| Tuoteluokka: | Valkoinen LED |
| RoHS: | Lisätietoja |
| tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti/kotelo: | 2835 |
| Valon väri: | Sovelluskohtainen valkoinen |
| Valovirta/säteilyvirta: | 30 lm |
| Näyttökulma: | 120 astetta |
| Jos - Välitä nykyinen: | 120 mA |
| Vf - Myötäjännite: | 3 V |
| Teholuokitus: | 360 mW |
| pituus: | 3,5 mm |
| leveys: | 2,8 mm |
| korkea: | 0,7 mm |
| Minimi käyttölämpötila: | - 40 C |
| Maksimi käyttölämpötila: | + 105 C |
| Linssin väri: | Sävytetty |
| Linssin koko: | 2,95 mm x 2,48 mm |
| Linssin muoto: | Suorakulmainen |
| Linssin läpinäkyvyys: | Hajallaan |
| sarja: | FreshFocus 2835 |
| Paketti: | Kela |
| tavaramerkki: | Lumileds |
| Kosteusherkkyys: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 4000 |
| Alaluokat: | LEDit |
| Tuotemerkki: | FreshFocus-tekniikka |
| tyyppi: | Tehokkaat LEDit |
| Yksikköpaino: | 56,030 mg |
Suositut Tagit: l128-mm00ca3500000, Kiina l128-mm00ca3500000 valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:L128-5080CA3500001
Seuraava:L128-33HGCA3500000
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







