
L 130-27800 bhv00001
Valkoiset LEDit valkoinen 2700 K 80- CRI, Luxeon 3030
Kuvaus
Luxeon 3030 HV on teollisuusstandardipaketti kokonaisjännitehontuotoksen optimoimiseksi, saatavana 24 V: n ja 48 V: n. Tämä korkeajännite alhaisen virran arkkitehtuurissa mahdollistaa järjestelmän suunnittelun vapauden ja on yhteensopiva tehokkaampien ja kustannustehokkaiden kuljettajien kanssa. Tämä keskitehon LED on 1\/9. mikroväri, joka on kiinnitetty tiukan värinhallinnan ja kuumavärisen kohdennettuun, jotta varmistetaan, että LEDit ovat väritavoitteen sisällä sovellusolosuhteissa -85 astetta. Luxeon 3030 HV tarjoaa tehokkuutta ja luotettavuutta monille sovelluksille, kuten alamäkeille, lampuille ja valokeiloille.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Valaisee |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD\/SMT |
| Paketti \/ kotelo: | 3030 |
| Valaistusväri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus\/värilämpötila: | 2700 K |
| Valovirta\/säteilevä flux: | 107 LM |
| Värityshakemisto - CRI: | 80 |
| Katselukulma: | 116 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 34 Ma |
| VF - eteenpäin jännite: | 24 V |
| Teholuokitus: | 800 MW |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 0. 52 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 105 C |
| Linssin väri: | Sävyinen |
| Linssin mitat: | 2,6 mm |
| Linssin muoto: | Pyöreä |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Sarja: | Luxeon 3030 HV 24V |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | Valaisee |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 5000 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Luxeon |
| Tyyppi: | Keskitehoiset LEDit |
| Yksikköpaino: | 0. 007673 oz |
Suositut Tagit: l 130-27800 BHV00001, Kiina l 130-27800 BHV00001 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







