
CXM-6-30-90-36-AA00-F1-3
Valkoiset LEDit White 3000 K 90-CRI, CXM-6-sarja
Kuvaus
Ominaisuudet:
• Tyypillinen korkea lumenin lähtö ja tehokkuus
• Yli 520 LM, 120 LPW @ 3000K, 25ºC
• Yli 570 LM, 131 LPW @ 5000K, 25ºC
• Täydellinen CCT -alue 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K ja 6500K
• 80 tai 90 CRI min. jopa 95 minuuttia. lämmin valkoinen
• 3 SDCM: n väri -binning -tarkkuus
• Erinomainen optinen päästöjen yhtenäisyys ja väri kulman johdonmukaisuuden yli
• Poikkeuksellinen pitkäaikainen värivakaus
• Ylivoimainen lämmönjohtavuus yhtenäisen lämmön leviämiseksi
• Ympäristöystävällinen: ROHS ja saavuta yhteensopiva
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Luminus -laitteet |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | Cob - siru - päällä - kortti |
| Valaistusväri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3000 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 375 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 90 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 120 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 36 V |
| Teholuokitus: | 4.3 W |
| Pituus: | 13 mm |
| Leveys: | 12 mm |
| Korkeus: | 1,37 mm |
| Suurin käyttölämpötila: | + 105 C |
| Linssin väri: | Sävyinen |
| Linssin mitat: | 6,3 mm |
| Linssin muoto: | Pyöreä |
| Sarja: | Xnova |
| Pakkaus: | Tarjotin |
| Merkki: | Luminus -laitteet |
| LED -koko: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,37 mm |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 400 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | MID - Power LEDit |
| Yksikköpaino: | 0,260886 oz |
Suositut Tagit: CXM-6-30-90-36-AA00-F1-3, Kiina CXM-6-30-90-36-AA00-F1-3 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:SST - 20-W40H-A120-J4401
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







