
CXM-9-35-90-36-AA42-F5-3
Valkoiset LEDit White 3500 K 90-CRI, CXM-9-sarja
Kuvaus
Luminus Devices Generation 4 Sensus ™ LED COB -ryhmät on suunniteltu tarjoamaan keraamisten metallihalogenidivalojen ulkoasu ja tuntemus ja vastaamaan ihmisen käsitystä 'puhdasta - valkoista' valoa. Nämä LEDit on kohdennettu erityisesti mustan rungon lokuksen (BBL) alapuolelle, jotta ne toimittavat lämpimän, puhtaan valkoisen valon ja kirkkaammat värit. Sensus -LED COB -järjestelmissä on korreloiva värilämpötila (CCT) 2700 k, 3000K, 3500k, 80CH- ja 90 -standardilla. Nämä LEDit tarjoavat erinomaisen optisen päästöjen yhtenäisyyden ja värin kulman konsistenssin, poikkeuksellisen pitkän - termin värin vakauden ja erinomaisen lämmönjohtavuuden yhtenäisen lämmön leviämisen kannalta.
Gen 4 Sensus ™ -LED -taulukkoja on saatavana kolmessa keskihajonnan värien sovittamisessa (SDCM) värien bining -standardissa ja kahdessa SDCM -binning -standardissa. Nämä LEDit ovat LES -koot, jotka vaihtelevat halkaisijaltaan 6 mm 32 mm: iin ja ovat ROHS/Reach -yhteensopivia, ja UL tunnistetaan. Tyypillisiä sovelluksia ovat kaupan valaistus, arkkitehtoninen ja erikoisuus, alavalot, vieraanvaraisuusvalaistus, katuvalaistus, tunnelvalaistus ja valonheittimet/radan valot.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Luminus -laitteet |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | Cob - siru - päällä - lauta |
| Värityshakemisto - cri: | 90 |
| Vf - eteenpäin jännite: | 34 V |
| Pituus: | 13,5 mm |
| Leveys: | 13,5 mm |
| Korkeus: | 1,37 mm |
| Sarja: | Sensus -sarja Gen 4 |
| Pakkaus: | Tarjotin |
| Merkki: | Luminus -laitteet |
| LED -koko: | 15 mm x 15 mm x 1,37 mm |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 300 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
Suositut Tagit: CXM-9-35-90-36-AA42-F5-3, Kiina CXM-9-35-90-36-AA42-F5-3 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







