
SST - 10-B-B90-N450
Yksiväriset LEDit Blue EMIT LED 450 NM, SST-10 -sarja
Kuvaus
Luminus-laitteet SST - 10 puutarhaviljely LEDit ovat kompakteja, tehokkaita valonlähteitä, joilla on erinomainen seinä - Pistoke tehokkuus yhdistettynä alan johtavan lämpövastuksen kanssa. Valaistuslaitteet SST-10-LEDit sopivat puutarhanhoitovalaistussovellusten vaatimiseen. LEDit ovat myös ihanteellisia tyypillisiin aksentti- ja vaikutusvalaistussovelluksiin, biotieteisiin/lääketieteellisiin, koneen näkö- ja valvontajärjestelmiin/CCTV.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Luminus -laitteet |
| Tuotekategoria: | Yksiväriset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Siniset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 1414 (3535 metrinen) |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 450 nm |
| Valaistusväri: | Sininen |
| Valovirta/säteilevä flux: | 510 MW |
| Jos - eteenpäinvirta: | 350 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 3 V |
| Teholuokitus: | 5 W |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 2,6 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Pakkaus: | Hiiren |
| Merkki: | Luminus -laitteet |
| Korkeus: | 2,33 mm |
| LED -koko: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,33 mm |
| Pituus: | 3,45 mm |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 500 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 90 astetta |
| Leveys: | 3,45 mm |
| Yksikköpaino: | 0,052399 oz |
Suositut Tagit: SST - 10 - B-B90-N450, Kiina SST-10-B-B90-N450 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:CXM-7-30-80-36-AA00-F2-3
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







