
Kuvaus
Keskimääräinen kaivo CSP-3000 yhden lähdön virtalähde tarjoaa vaihtovirtasyöttöalueen 180-264 VAc, tehokkuus jopa 93%ja rakennettu - aktiivisessa PFC -toiminnossa. CSP - 3000 virtalähdeominaisuudet Pakotettu ilmajäähdytys rakennetulla - DC -tuulettimilla, rakennettu - kaukosäätimessä - pois päältä ja oikosulku, ylikuormitus, yli jännitteen, yli lämpötilan ja tuulettimen vikaantumisen suojauksen. Keskimääräinen Well CSP-3000 yhden lähdön virtalähde on ihanteellinen UV-kovetuslaitteiden, kalalamppujen, polttolaitoksien ja tehtaan ohjaus- tai automaatiolaitteiden kanssa.
Piirteet
- 180 - 264 VAcsyöttöalue
- Rakennettu - aktiivisessa PFC -toiminnossa
- Korkea hyötysuhde jopa 93%
- Pakotettu ilmajäähdytys Build - DC -tuulettimilla
- Lähtöjännite ja virran ohjelmoitava
- Aktiivinen nykyinen jakaminen jopa 7200 W
- Rakennettu - kaukosäätimessä - pois päältä
- Oikosulku, ylikuormitus, jännitteen yli, lämpötilan ja tuulettimen vikaantumisen suojaukset
- Valinnainen konformaalinen pinnoite
Sovellukset
- Tehdasohjaus- tai automaatiolaitteet
- Testi- ja mittausvälineet
- Laseriin liittyvä kone
- UV -kovetuslaitteet
- Kalalamput
- Polta - laitoksessa
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Vaihtotarvikkeet |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 250 VDC |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Lähtöteho: | 3 kW |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Tulojännite: | 180 VAC - 264 VAC, 254 VDC - 370 VDC |
| Lähtövirta - kanava 1: | 12 A |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Asennustyyli: | Runko |
| Pituus: | 278 mm (10,945 tuumaa) |
| Leveys: | 177,8 mm (7 tuumaa) |
| Korkeus: | 63,5 mm (2,5 tuumaa) |
| Sarja: | CSP-3000 |
| Hyväksynnät: | EAC TP TC004, EN62368-1, UL62368-1 |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Vaatimustenmukaisuus: | EAC TP TC004, EN62368-1, UL62368-1 |
| Tehokkuus: | 92.5 % |
| Syöttötaajuus: | 50 Hz |
| Eristysjännite: | 3 kvac |
| Kuorman sääntely: | Säännelty |
| Suurin käyttölämpötila: | + 65 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 20 C |
| Power - pakotettu ilma: | 3 kW |
| Tuotetyyppi: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| Tehdaspakkausmäärä: | 4 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Tyyppi: | AC - DC -muunnin |
| Yksikköpaino: | 8,818 lbs |
Suositut Tagit: CSP-3000-250, Kiina CSP-3000-250 valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:DCWN06A-12
Seuraava:CSP-3000-400
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







