
Kuvaus
Keskimääräinen kaivo HEP -1000 1000 W Kytkentävoiman kytkentä on teollisia AC/DC -virtalähteitä, jotka on suunniteltu toimimaan erittäin kostealla, öljyisellä, pölyisellä ja korkealla - tärinän ankarilla ympäristöillä. Nämä virtalähteet ovat rakennettu - kolmessa - vaiheen ohjelmoitavissa latauskäyrät laturilla vakiovirta-, vakiojännite- ja kelluvien varausominaisuuksien suhteen. HEP - 1000 virtalähteet tarjoavat korkean hyötysuhteen jopa 96%, 10G anti - värähtelyominaisuuden ja rakennettu - aktiivisessa PFC -toiminnossa. Nämä virtalähteet koostuvat integroidusta laturista ja on varustettu PMBUS-viestintäprotokollalla, joka mahdollistaa saumattoman integroinnin erilaisiin huippuluokan järjestelmiin. HEP -1000 -virtalähteet tarjoavat lähtöjännitteen 24 V, 48 V ja 100 V ja toimivat -40 asteesta +70 asteen lämpötila -alueella ilman konvektion alla ilman tuuletinta.
Keskimääräinen Well HEP-1000 -kytkentävirtalähteet noudattavat kansainvälisiä turvallisuusmääräyksiä, kuten TUV EN62368-1 UL62368-1. Tyypillisiä sovelluksia ovat teollisuusautomaatiokoneet, teollisuusohjausjärjestelmät, elektroniset instrumentit ja kodinkoneet.
Piirteet
- Rakennettu - aktiivisessa PFC -toiminnossa
- Korkea hyötysuhde jopa 96%
- Tuulettimen muotoilu jäähdytyksellä ilmaisella ilmakonvektiolla
- Alumiinikotelo ja arkistointi lämmöllä - suoritettu liima
- Kestää 10 g: n värähtelykoetta
- -40 aste +70 asteen laaja toiminta -alue
- Laturi:
- Lyijy - happea paristot (tulvat, geeli ja AGM)
- Li - -ionistot (litiumrauta ja litium mangaani)
- Rakennettu - oletusarvoissa 2/3 vaiheen latauskäyrät ja ohjelmoitava käyrä
- Rakennettu - PMBUS -protokollassa (valinnainen Canbus -protokolla)
- Lähtöjännite ja vakiovirtataso ohjelmoitava
- Lyhyt - piiri, ylikuormitus, ylikuormitus ja yli - Lämpötilan suojaukset
- Rakennettu - kaukosäätimessä - pois päältä
- DC OK aktiivinen signaali
- LED -merkkivalot
- Valinnainen johdotustyyppi IP67 -luokituksella
Sovellukset
- Teollisuusautomaatiokoneet
- Teollisuusjärjestelmät
- Mekaaninen ja sähkölaite
- Elektroniset instrumentit, laitteet tai laitteet
- Kodinkoneet
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Vaihtotarvikkeet |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 24 VDC |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Lähtöteho: | 1,008 kW |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Tulojännite: | 90 VAC - 305 VAC, 250 VDC - 431 VDC |
| Lähtövirta - kanava 1: | 42 A |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Asennustyyli: | Runko |
| Pituus: | 310 mm (12,205 tuumaa) |
| Leveys: | 144 mm (5,669 tuumaa) |
| Korkeus: | 48,5 mm (1,909 tuumaa) |
| Sarja: | HEP-1000 |
| Hyväksynnät: | UL/EN62368-1, EN55032/55024 |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Tehokkuus: | 95 % |
| Syöttötaajuus: | 47 Hz - 63 Hz |
| Eristysjännite: | 500 V |
| Kuorman sääntely: | Säännelty |
| Suurin käyttölämpötila: | + 70 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Tuotetyyppi: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| Tehdaspakkausmäärä: | 4 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Tyyppi: | AC - DC -muunnin |
| Yksikköpaino: | 8,818 lbs |
Suositut Tagit: HEP-1000-24, Kiina Hep-1000-24 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







