
Kuvaus
Keskimääräinen kaivo LRS -450 450 W ja LRS -600 600 W Kytkentävoiman vaihtovirtalähteet ovat yksi - Lähtö suljetut virtalähteet matalalla 1U (41mm) -profiilisuunnittelulla. Asettaa 115 VAc230 V: lleAcSyöttö (valitse kytkin), LRS - 450 ja LRS - 600 -laitteet tarjoavat lähtöjännitteen 5 V, 12 V, 15 V, 24V, 27V, 36V ja 48V. Jopa 92%: n korkean hyötysuhteen lisäksi rakennettujen - kanssa pitkällä - -faneilla virtalähteet toimivat - 20 asteeseen +65 asteeseen (LRS-600) tai +70 asteeseen (LRS-450) täydellä kuormalla. Ominaisuuksiin kuuluvat täydelliset suojaustoiminnot, 5G: n värjäytymiskyky ja puhaltimen jäähdytyssuunnitelma. Keskimääräinen kaivo LRS -450 450 W ja LRS -600 600 W Virtalähteiden vaihtaminen noudattaa kansainvälisiä turvallisuussääntöjä ja antaa korkean hinnan suorituskyvyn virtalähteen ratkaisun erilaisiin teollisuussovelluksiin.
Piirteet
- Keskimääräinen kaivopatenttipiirit ja koteloiden suunnittelu (sovelluksen numero 202220241473.0, 202230060511.8)
- Kestää 300 VAclisäys 5 sekunnin ajan
- AC -syöttöalue, joka on valittava kytkimellä
- Lyhyt - piiri, ylikuormitus, ylikuormitus ja yli - lämpötilasuojaus
- Pakotettu ilmanjäähdytys
- Rakennettu - jäähdytyspuhaltimessa - pois päältä
- 1u matala profiili
- Kestää 5G -värähtelykokeen
- Korkea hyötysuhde, pitkä käyttöikä ja korkea luotettavuus
- 3 vuoden takuu
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Vaihtotarvikkeet |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 36 VDC |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Lähtöteho: | 450 W |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Tulojännite: | 90 VAC - 132 VAC, 180 VAC - 264 VAC, 255 VDC - 370 VDC |
| Lähtövirta - kanava 1: | 12.5 A |
| Asennustyyli: | Runko |
| Pituus: | 225 mm (8,858 tuumaa) |
| Leveys: | 124 mm (4,882 tuumaa) |
| Korkeus: | 35 mm (1,378 tuumaa) |
| Sarja: | LRS-450 |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Syöttötaajuus: | 47 Hz - 63 Hz |
| Kuorman sääntely: | Säännelty |
| Suurin käyttölämpötila: | + 70 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 20 C |
| Tuotetyyppi: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| Tehdaspakkausmäärä: | 15 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Osa # alias: | LM450-12B36 LM450-20B36 |
| Yksikköpaino: | 1,874 lbs |
Suositut Tagit: LRS-450-36, Kiina LRS-450-36 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







