
Kuvaus
Keskimääräinen hyvin nldd - H ja LDDS - H DC/DC LED -virtalähteet ovat tasavirta -LED -ohjaimet, joita voidaan käyttää valaistuslaitteisiin 48 V: n sisälläDCtai 24 VDCetäisyys tai käytetty valaistustuotteiden kanssa tasavirtaväylasovelluksiin. Keskimääräinen hyvin nldd - h ja ldds - h DC/DC LED -virtalähteillä on vaihe - alaspäin, muuntaminen 48VDCSyöttöjännite vakiovirran ulostuloon ja sitten suoraan LED -moduuleihin. Erilaisten tuotantovirtojen kanssa ne soveltuvat kaupalliseen radan valaistukseen tai toimistovalaisimiin. NLDD - H tarjoaa PIN -tyyli- ja langan tyyliyhteyden, kun taas LDDS - H tarjoaa vain johtotyylin. Nämä laitteet noudattavat valaistussääntöjä EN61347/EAC TP TC 004 ja EMC EN55015/EAC TP TC 020 ja noudattaa SELV: tä (<60VDC) ja luokka III.
Piirteet
Ldds - h
- DC/DC -vaihe - Down Converter
- 250 mA - 1000 mA vakiovirran lähtö
- 12VDC56 V: lleDC(48 V tyypillinen) leveä syöttöjännite
- 2VDC45 V: lleDCleveä lähtö LED -eteenpäin merkkijonojännite
- Korkea hyötysuhde jopa 96%
- Rakennettu - EMI -suodattimessa, vastaa EN55015
- 3-in-1 himmennys ja kaukosäädin on/pois päältä
- Oikosulku / lämpötilan yli / virransuojaukset
- Jäähdytys ilmaisella ilmankonvektiolla
- Kompakti koko ja täysin kapseloitu
- Sopii valaistuksen johtamiseen
- Viisi - vuosi takuu
Nldd - h
- DC/DC -vaihe - Down Converter
- 350mA - 1400 mA vakiovirran lähtö
- 10VDC56 V: lleDC (59VDCenimmäis) leveä tulojännite
- 6VDC52 V: lleDCleveä lähtö LED -eteenpäinjännite
- Korkea hyötysuhde jopa 96%
- Noudattaa EN61347- ja EN55015 -määräyksiä
- Rakennettu - PWM: ssä ja kaukosäätimen päällä
- Oikosulku / ylilämpötilan suojaaminen
- Jäähdytys ilmaisella ilmankonvektiolla
- Täysin kapseloitu ja kompakti
- Sopii valaistus LEDien ajamiseen
- Kolme - vuosi takuu
Sovellukset
Ldds - h
- DC -akun lähteen valaistus
- Kannettava valaistus
- Kaupallinen valaistus
- DC 48 V: n radan valaistus
- DC 24V: n maisemavalaistus
- Stucchi -kappaleasovittimet
- Luokan III sovellukset (SELV)
Nldd - h
- DC -akun lähteen valaistus
- Kannettava valaistus
- Kaupallinen valaistus
- DC 48 V: n radan valaistus
- DC 24V: n maisemavalaistus
- Luokan III sovellukset (SELV)
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | LED -virtalähteet |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Käyttötila: | Vakiovirta (CC) |
| Lähtövirta - kanava 1: | 1.2 A |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 6 VDC - 46 VDC |
| Lähtöteho: | 60 W |
| Tulojännite: | 10 VDC - 56 VDC |
| Himmennys: | Himmentämisellä |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Asennustyyli: | Paneeli |
| Pituus: | 32,1 mm (1,264 tuumaa) |
| Leveys: | 20,5 mm (0,807 tuumaa) |
| Korkeus: | 12,5 mm (0,492 tuumaa) |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Sarja: | Nldd - h |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Mitat: | 32,1 mm x 20,5 mm x 12,5 mm |
| Suurin käyttölämpötila: | + 50 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Pakkaus: | Putki |
| Tuote: | LED -virtalähteet |
| Tuotetyyppi: | LED -virtalähteet |
| Tehdaspakkausmäärä: | 15 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Yksikköpaino: | 0,550274 oz |
Suositut Tagit: NLDD-1200H, Kiina NLDD-1200H Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







