
FCA14405_G2 - NIS033U-M
LED -linssit ja kokoonpanot Assemblysquare1 pos 21.6 + 21.6 mm (d)
Kuvaus
G2 - NIS033U-M ~ 25 asteen keskimääräinen säde on optimoitu Nichia NCSU033: lle ja NCSU034: lle. Kokoonpano kevyellä, mustalla pidikkeellä.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Ledili |
| Tuotekategoria: | LED -linssit ja kokoonpanot |
| Tuotetyyppi: | LED -linssit |
| Tyyppi: | Linssikokoonpano |
| Käytettävä: | LG Innotek, Nichia |
| Merkki: | Ledili |
| Korkeus: | 12,9 mm |
| Pituus: | 21,6 mm |
| Tyyli: | Neliö |
| Alaluokka: | LED -valaistus |
| Lopetustyyli: | Nauha |
| Leveys: | 21,6 mm |
| Yksikköpaino: | 0,162260 oz |
Suositut Tagit: FCA14405_G2 - NIS033U - M, Kiina FCA14405_G2-NIS033U-M Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:CA11266_HEIDI - o
Seuraava:CP11632_LXP3-D
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







