
Kuvaus
2 - kapellimestari Irrota päätelaite; kääntyvällä veitsellä katkaisu; testivaihtoehdolla; Oranssi katkaise linkki; din - kisko 35 x 15 ja 35 x 7,5; 4 mm²; Push-in Cage Clamp®; 4,00 mm²; punainen
2004 -sarja Irrota pääte toimintatyökalulle
Irrota päätelaite, tuotteen numero 2004 - 1673, mahdollistaa yksinkertaisen ja suojatun yhteyden. Vaaditaan 11 - 13 mm: n strippauspituudet johdinyhteyteen tähän irrotuspäätteeseen. Tämä tuote perustuu push - Cage Clamp® -teknologiassa. Push - Cage Clamp®: ssä on ylläpito - ilmainen yleinen yhteys kaikille kapellimestarityypeille, ja suoran yhteyden lisäetu: Push - IN. Jäykät johtimet ja haisevat kapellimet, joissa on holhoja, voidaan kytkeä suoraan ilman työkaluja. Kapellimestarien esikäsittelyä, esimerkiksi puristamalla ferruleita, ei vaadita. Mitat ovat (6,2 x 71,2 x 44,2) mm leveä x korkeus x syvyys. Tämä katkaisupääte soveltuu johtimen poikkileikkauksiin 0,5 mm²-6 mm² johtimen tyypistä riippuen.
Yhteystiedot
| Puristusyksiköt | 2 |
| Potentiaalien kokonaismäärä | 1 |
| Tasojen lukumäärä | 1 |
| Hyppääjien lukumäärä | 2 |
Yhteys 1
| Yhteysteknologia | Työnnä - häkkikiinnikkeessä® |
| Käyttötyyppi | Käyttötyökalu |
| Kytkettävä kapellimateriaalit | Kupari |
| Nominal Cross - -osa | 4 mm² |
| Vankka johdin | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Kiinteä johdin; Työnnä - lopettamisessa | 1… 6 mm² / 14… 10 AWG |
| Kapellimestari | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Hieno - juostettu kapellimestari | 0,5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Hieno - juostettu kapellimestari; eristetyllä holkilla | 0,5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Hieno - juostettu kapellimestari; eristämättömällä holkilla | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Hieno - juostettu kapellimestari; holkilla; Työnnä - lopettamisessa | 1,5… 4 mm² / 18… 12 AWG |
| Huomautus (kapellimestari - -osa) | Kapetusominaisuudesta riippuen kapellimestari, jolla on pienempi risti - -osa, voidaan myös lisätä push - kautta. |
| Nauhan pituus | 11… 13 mm / 0,43… 0,51 tuumaa |
| Johdotussuunta | Etuosa - merkinnän johdotus |
Fyysiset tiedot
| Leveys | 6,2 mm / 0,244 tuumaa |
| Korkeus | 71,2 mm / 2,803 tuumaa |
| Syvyys ylemmästä - din - kiskosta | 32,9 mm / 1,295 tuumaa |
| Syvyys | 44,2 mm / 1,74 tuumaa |
Mekaaniset tiedot
| Asennustyyppi | DIN-35-kisko |
| Merkintätaso | Keski-/sivumerkintä |
Materiaalitiedot
| Huomaa (materiaalitiedot) | Tietoja materiaalivaatimuksista löytyy täältä |
| Väri | punainen |
| Materiaaliryhmä | I |
| Eristysmateriaali (pääkotelo) | Polyamidi (PA66) |
| Syttyvyysluokka UL94: tä kohti | V0 |
| Palonkuorma | 0,205MJ |
| Paino | 10,3g |
Ympäristövaatimukset
| Prosessointilämpötila | -35… +85 aste |
| Jatkuva käyttölämpötila | -60… +105 aste |
Kaupallinen tieto
| PU (SPU) | 50 kpl |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Lähtömaa | CN |
| Gtin | 4066966678826 |
| Tullitariffinumero | 85365080000 |
Tuotekorvaus
| UNTPSC | 39121410 |
| ETIM 9.0 | EC000902 |
| ECCN | Ei Yhdysvaltain luokitusta |
Ympäristötuotteiden noudattaminen
| ROHS -vaatimustenmukaisuuden tila | Vaatimustenmukainen, ei poikkeusta |
Suositut Tagit: 2004-1673, Kiina 2004-1673 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







