
Kuvaus
Virtalähdeliitin; ilman painaa - painikkeita; ilman napsauttamista - kiinnitysjalkoissa; Ilman maapallon kosketusta; 1-napa; valkoinen
Kenttä - Johdotusliittimen lohko, 272 -sarja, Push Wire®
Nopeat ja helppo yhteydet taataan tällä kentällä - johdotusliittimen lohko (kohteen numero 272 - 101). Varmista, että nauhan pituudet ovat välillä 8-9 mm kytkemällä johtimia tähän kenttäjohdotusliittimeen. Tässä tuotteessa on yksi kapelliterminaali ja käyttää Push Wire®: tä. Luotettava Push Wire® -yhteys tarjoaa nopeimman menetelmän puristusjohtimille. Se hyödyntää johtimen jäykkyyttä voittaakseen puristusjousen kosketusvoiman. Kohteen mitat ovat 8,5 x 15,3 x 24,5 mm (leveys x korkeus x syvyys). Saatavilla on neljä kiinnityspistettä, joiden avulla voit yhdistää yhden potentiaalin / yhden navan. Valkoinen kotelo on valmistettu polyamidista (PA66) eristämistä varten.
Yhteystiedot
| Puristusyksiköt | 4 |
| Potentiaalien kokonaismäärä | 1 |
| Yhteystyyppien lukumäärä | 1 |
Yhteys 1
| Yhteysteknologia | Työntöjohto® |
| Nauhan pituus | 8… 9 mm / 0,31… 0,35 tuumaa |
| Pylväsluku | 1 |
Fyysiset tiedot
| Leveys | 8,5 mm / 0,335 tuumaa |
| Korkeus | 15,3 mm / 0,602 tuumaa |
| Syvyys | 24,5 mm / 0,965 tuumaa |
Materiaalitiedot
| Huomaa (materiaalitiedot) | Tietoja materiaalivaatimuksista löytyy täältä |
| Väri | valkoinen |
| Materiaaliryhmä | I |
| Eristysmateriaali (pääkotelo) | Polyamidi (PA66) |
| Syttyvyysluokka UL94: tä kohti | V0 |
| Palonkuorma | 0,075MJ |
| Paino | 3g |
Kaupallinen tieto
| Tuoteryhmä | 8 (MISC. Alustan kiinnityslohkot) |
| PU (SPU) | 1000 kpl |
| Pakkaustyyppi | laukku |
| Lähtömaa | De |
| Gtin | 4044918436298 |
| Tullitariffinumero | 85369010000 |
Tuotekorvaus
| UNTPSC | 39121410 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-04 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-04 |
| ETIM 9.0 | EC000446 |
| ETIM 8.0 | EC000446 |
| ECCN | Ei Yhdysvaltain luokitusta |
Ympäristötuotteiden noudattaminen
| ROHS -vaatimustenmukaisuuden tila | Vaatimustenmukainen, ei poikkeusta |
Suositut Tagit: 272-101, Kiina 272-101 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







