
Kuvaus
Pyöreät LEDit tarjoavat erinomaisen valonlähtöä erinomaisesta luettavuudesta auringonvalossa ja luotettavan suorituskyvyn. Ne tarjoavat erittäin vakaan valonlähtöä pitkän ajanjakson ajan. Nämä lamput on valmistettu edistyneellä optisella - -luokan epoksilla, joka tarjoaa erinomaisen korkeimman korkeuden ja korkean - kosteuden - vastus suorituskyvyn ulkossignaalissa ja merkkisovelluksissa.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Yksiväriset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Siniset LEDit |
| Asennustyyli: | Reiän läpi |
| Paketti / kotelo: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 470 nm |
| Valaistuksen väri: | Sininen |
| Jos - eteenpäinvirta: | 20 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 3 V |
| Teholuokitus: | 120 MW |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 5 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | C503b - kielto |
| Pakkaus: | Ammuspakkaus |
| Merkki: | Cree LED |
| Korkeus: | 8,8 mm |
| LED -koko: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Pituus: | 5,8 mm |
| Valaistusintensiteetti: | 11000 MCD |
| Suurin käyttölämpötila: | + 95 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 2500 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 15 astetta |
| Vr - käänteistä jännite: | 5 V |
| Leveys: | 5,8 mm |
Suositut Tagit: C503b - kielto - CX0B0462, Kiina C503B - Ban - cx0b0462 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:CXA2520-0000-000N00Q430G
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







