
Kuvaus
SMD LEDit on pakattu alan standardipakettiin. Näillä LED -LEDillä on korkea luotettavuussuorituskyky ja ne on suunniteltu toimimaan monissa ympäristöolosuhteissa. Tämä korkea luotettavuusominaisuus tekee niistä ihanteellisesti sopivan käytettäväksi arkkitehtonisissa valaistussovellusolosuhteissa Cree LED on sertifioitu ISO/IATF16949: n mukaisesti.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Yksiväriset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Keltaiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 630 nm |
| Valaistusväri: | Keltainen |
| Jos - eteenpäinvirta: | 20 Ma |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Pakkaus: | Hiiren |
| Merkki: | Cree LED |
| Korkeus: | 1,55 mm |
| Pituus: | 2,1 mm |
| Valoinen voimakkuus: | 6 CD |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 2300 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 30 astetta |
| Leveys: | 1,8 mm |
Suositut Tagit: clm2d - acc - cz0c0343, Kiina clm2d - acc - cz0c0343 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:C503b - bcn - cw0x0451
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







