
CXA1512-0000-000N0YJ230G
Valkoiset LEDit Valkoinen 3000 K 93-CRI, Xlamp CXA1512-36V
Kuvaus
XLAMP® CXA1512 LED -ryhmä laajentaa Cree LED: n korkean flux -perheen, moni -die -taulukkojen perhettä pienemmässä, helppokäyttöisessä alustalla. Xlamp LED -valaistusluokan luotettavuudella CXA1512: n pieni, tasainen säteilevä pinta mahdollistaa sekä suunta- että epäsuoran valaistussovelluksen, mukaan lukien lampun jälkiasennus- ja valaisimien mallit. Saatavana 2-vaiheisena, 3-vaiheisena ja 4-vaiheisena värin konsistenssina, ja siinä on 9 mm: n optinen lähde. CX -perheen LED -suunnitteluopas tarjoaa perustiedot vaatimuksista CXA1512 -LED -LED: n käyttämiseksi onnistuneesti valaisimissa.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset cob -merkkivalot |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | Cob - siru - päällä - kortti |
| Valaistusväri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3000 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 1040 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 93 |
| Katselukulma: | 115 astetta |
| Pituus: | 15,85 mm |
| Leveys: | 15,85 mm |
| Korkeus: | 1,7 mm |
| Linssin väri: | Keltainen |
| Linssin mitat: | 8,9 mm |
| Linssin muoto: | Pyöreä |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | CXA1512 |
| Pakkaus: | Tarjotin |
| Merkki: | Cree LED |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 100 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
Suositut Tagit: CXA1512-0000-000N0YJ230G, Kiina CXA1512-0000-000N0YJ230G Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







