
CXA3050-0000-000N0HX257F
Valkoiset LEDit Valkoinen 5700 K 80-CRI, Xlamp CXA3050-36V
Kuvaus
XLAMP® CXA3050 LED -ryhmä laajentaa Cree LED: n korkean flux -perhettä, moni -die -integroituja taulukkoja, tarjoamalla korkean suorituskyvyn - - -käyttöalustaan. Xlamp LED -valaistuksen luokan luotettavuudella CXA3050: n yhtenäinen säteilevä pinta mahdollistaa sekä suunta- että ei -suunnan valaistussovellusten sekä valaisimen ja lamppujen mallien. CXA3050: n, joka on saatavana 2 -vaiheessa, 3 -vaiheisena ja 4 -askeleen värin konsistenssina, ja siinä on 23 mm: n optinen lähde, ja se tuo uusia muutoksia ja tehokkuutta tähän muotokertoimeen. CX -perheen LED -suunnitteluopas tarjoaa perustiedot vaatimuksista CXA3050 -LED -LED: n käyttämiseksi onnistuneesti valaisimissa.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset cob -merkkivalot |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | Cob - siru - päällä - lauta |
| Valaistusväri: | Viileä valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 5700 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 5590 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 80 |
| Katselukulma: | 115 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 1.4 A |
| Vf - eteenpäin jännite: | 37 V |
| Teholuokitus: | 100 W |
| Pituus: | 27,35 mm |
| Leveys: | 27,35 mm |
| Korkeus: | 1,7 mm |
| Linssin väri: | Sävyinen |
| Linssin mitat: | 23 mm |
| Linssin muoto: | Pyöreä |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | CXA3050 |
| Pakkaus: | Putki |
| Merkki: | Cree LED |
| LED -koko: | 27,35 mm x 27,35 mm x 1,7 mm |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 100 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
Suositut Tagit: CXA3050-0000-000N0HX257F, Kiina CXA3050-0000-000N0HX257F Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







