
XPGBWT - L1-0000-00 LE1
Valkoiset LEDit Valkoinen 6500 K 70-CRI, Xlamp XPGBWT
Kuvaus
Alkuperäinen XLAMP® XP - G2 LED -edelläkävijä oli laaja joukko LED -sovelluksia teollisuudelle, mukaan lukien ulko- ja alueen valaistus, ja on sittemmin toiminut edullisena valintana valmistajien toimesta, jotka vaativat edistynyttä tuotantoa, tehokkuutta ja optista hallintaa. Kompaktilla ja todistetulla 3,45 mm: n XP -alustalla on erinomainen optiikan ja järjestelmäratkaisujen ekosysteemi, jonka avulla valaistusvalmistajat voivat yksinkertaistaa suunnitteluprosessiaan ja lyhentää markkinoille.
XP - G2 LEDit ovat nyt saatavana kahdessa eri valkoisessa versiossa: vakio ja korkea tehokkuus (He). XP - G2 -standardi on sama läpimurtotuote, joka otti käyttöön laajan joukon uusia LED -sovelluksia keraamisille korkealle - -virta LEDille. Uusi korkea tehokkuusversio laajentaa tätä perintöä, ja niiden päivitys on optimoitu XP -G2 -LEDien ympärille. XP -G2 HE LED -vivuus Cree LED: n viimeisin korkea - Power -sirutekniikka tuottaa 25 prosenttia enemmän valonlähtöä korkeamman maksimivirran 2000 mA: n ja suuremman tehokkuuden kautta.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | SMD-2 |
| Valaistuksen väri: | Viileä valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 6500 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 164 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 70 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 350 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.72 V |
| Teholuokitus: | 1 W |
| Pituus: | 3,45 mm |
| Leveys: | 3,45 mm |
| Korkeus: | 2,36 mm |
| Suurin käyttölämpötila: | + 85 C |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 3,06 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Vesivahti |
| Sarja: | Xlamp xp - g2 |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Pakkaus: | Hiiren |
| Merkki: | Cree LED |
| LED -koko: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 1000 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Xlamp |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
| Yksikköpaino: | 0,006646 oz |
Suositut Tagit: XPGBWT - L1 - 0000-00 LE1, Kiina XPGBWT-L1-0000-00 LE1 -valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







