
XPGDWT-01-0000-00LE1
Valkoiset LEDit Valkoinen 6500 K 70 - CRI, Xlamp XP-G3 LED
Kuvaus
XLAMP® XP - G3 -LEDit on optimoitu suunnan, korkean - luumenvalaistussovelluksille, joissa tehokkuus ja optinen hallinta ovat kriittisiä, kuten tie, kannettava ja puutarhaviljely. Kompaktilla ja todistetulla 3,45 mm: n XP -alustalla on erinomainen käytettävissä oleva optiikan ja järjestelmäratkaisujen ekosysteemi, joka antaa valaistuksen valmistajille mahdollisuuden yksinkertaistaa suunnitteluprosessiaan ja lyhentää aikakauppaa.
XP - G3 -LEDit ovat saatavana ja kaksi erilaista valkoista ja kuninkaallista sinistä versiota: Standard & S -linja. XP - G3 Photo Red on saatavana S -riviversiossa. Valkoinen standardiversio toimittaa parhaan - - luokan TM -21 elinajat ja värin vakaus ajan myötä. Valkoisen, kuninkaallisen sinisen ja valokuvan linjaversiot tuottavat parannettua tehokkuutta, parhaat - - luokan rikkiresistenssi ja parempi järjestelmä - Tason luotettavuus kytkentä- ja himmennyssyklien kautta. Näiden S Line -versioiden avulla Cree LED tarjoaa korkean voiman LED -tekniikan, joka on optimoitu sekä yleisiin että puutarhaviljelyvalaistussovelluksiin, joissa anturit ja vaihtaminen ovat yleisiä.
Tässä asiakirjassa termit valkoinen, kuninkaallinen sininen ja valokuva punainen merkitsevät valkoista, kuninkaallista sinistä tai valokuvaa punainen XP - G3 LED ottamatta huomioon sen standardi- tai s -linjaominaisuuksia. Term -standardi- ja S -riviä käytetään tarvittaessa Standard XP - G3 -LED: n suorituskykyyn XP - G3 -LED: ltä S -rivivaihtoehdolla.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | SMD-2 |
| Valaistuksen väri: | Viileä valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 6500 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 164 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 70 |
| Katselukulma: | 125 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 350 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.7 V |
| Teholuokitus: | 1 W |
| Pituus: | 3,45 mm |
| Leveys: | 3,45 mm |
| Korkeus: | 2,26 mm |
| Suurin käyttölämpötila: | + 85 C |
| Linssin väri: | Keltainen |
| Linssin mitat: | 3,06 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | Xlamp xp - g3 |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | Cree LED |
| LED -koko: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 1000 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
| Yksikköpaino: | 0,003527 oz |
Suositut Tagit: XPGDWT-01-0000-00LE1, Kiina XPGDWT-01-0000-00LE1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







