
Kuvaus
XLamp® XT-E-LED on optimoitu suuntaaviin, suuren valon{0}}sovelluksiin sisä- ja ulkotiloista kannettaviin ja lamppujen jälkiasennuksiin. Se tarjoaa korkean suorituskyvyn ja luotettavuuden alan standardi XP/XT-jalanjäljessä. XT-E LED tarjoaa XT/XP-alustan - kompaktin ja todistetusti 3,45 mm x 3,45 mm:n paketin ja vakiintuneen ekosysteemin - edut, minkä ansiosta valaistusvalmistajat voivat yksinkertaistaa suunnitteluprosessia ja lyhentää markkinoilletuloaikaa. XT-E-LED on saatavilla kuninkaallisen sinisenä ja valkoisena. XT-E White LED tarjoaa erittäin tehokkaan vaihtoehdon. Tässä asiakirjassa termi valkoinen tarkoittaa valkoista XT-E-LEDiä sen tehokkuudesta riippumatta. Termejä Standard ja High Efficacy käytetään tarvittaessa erottamaan High Efficacy XT-E -LEDin suorituskyky XT-E-LED:stä, jossa ei ole High Efficacy -vaihtoehtoa.
| Tuotteen ominaisuus | Attribuutin arvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuoteluokka: | Yksiväriset LEDit |
| RoHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Siniset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti/kotelo: | SMD-2 |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 465 nm |
| Valaistuksen väri: | Kuninkaallinen Sininen |
| Valovirta/säteilyvirta: | 550 mW |
| Jos - Välitä nykyinen: | 350 mA |
| Vf - Myötäjännite: | 2.85 V |
| Teholuokitus: | 550 mW |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | XTEARY |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | Cree LED |
| Korkeus: | 2,36 mm |
| LEDin koko: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Pituus: | 3,45 mm |
| Maksimi käyttölämpötila: | + 85 C |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Tehdaspakkauksen määrä: | 1000 |
| Alaluokka: | LEDit |
| Kauppanimi: | XLamp |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 140 astetta |
| Vr - Käänteinen jännite: | 5 V |
| Leveys: | 3,45 mm |
| Yksikköpaino: | 1.695 g |
Suositut Tagit: xteary-00-0000-000000n03, Kiina xteary-00-0000-000000n03 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







