
XTEAWT-00-0000-00000HCE8
Valkoiset LEDit valkoinen 2700 K 80-CRI, Xlamp Xteawt
Kuvaus
Optimoitu suunta, korkea - luumen -sovellukset sisä- ja ulkokäyttöön kannettavaan ja lampun jälkiasennukseen, Xlamp® XT - E -LED tarjoaa korkean suorituskyvyn ja korkean luotettavuuden alan standardi XP/XT -jalanjälkillä. XT - E LED tarjoaa XT/XP -alustan edut - kompakti ja todistettu 3,45 mm x 3,45 mm ja vakiintunut ekosysteemi - valaistusvalmistajien avulla yksinkertaistamaan suunnitteluprosessia ja lyhentää aikaa markkinoille.
XT - E -LED on saatavana kuninkaallisella ja valkoisella. XT - E White LED tarjoaa korkean tehokkuuden vaihtoehdon. Tässä asiakirjassa termi valkoinen tarkoittaa valkoista XT - e LED: tä ottamatta huomioon sen tehokkuutta. Termejä ja korkea tehokkuus käytetään tarvittaessa korkean tehokkuuden - e -LED: n suorituskyvyn erottamiseksi XT - e LED ilman korkean tehokkuuden vaihtoehtoa.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Cree LED |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 1414 (3535 metrinen) |
| Valaistuksen väri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 2700 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 100 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 80 |
| Katselukulma: | 115 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 350 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.85 V |
| Teholuokitus: | 1 W |
| Pituus: | 3,45 mm |
| Leveys: | 3,45 mm |
| Korkeus: | 2,36 mm |
| Suurin käyttölämpötila: | + 150 C |
| Linssin väri: | Keltainen |
| Linssin mitat: | 3,06 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Sarja: | Xteawt |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Pakkaus: | Hiiren |
| Merkki: | Cree LED |
| LED -koko: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 1000 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Xlamp |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
| Vr - käänteistä jännite: | 5 V |
| Yksikköpaino: | 0,003527 oz |
Suositut Tagit: XTEAWT-00-0000-00000HCE8, Kiina XTEAWT-00-0000-00000HCE8 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







