
L150-3590502400000
Valkoiset LEDit White 3500 K 90-CRI, Luxeon 5050
Kuvaus
Luxeon Sunplus 5050 on suuritehoiset vankka LED -ledit käyttämällä teollisuudenstandardia 5050 pinta -aluspakettia, jolla on pieni valo säteilevä pinta (LES). Luxeon SunPlus 5050 toimittaa TOP - nimellistiedot μmol/J ja PPF (μmol/s) suorituskyky ja pitkä elinikäinen CCT: t välillä 2200K - 6500K ja CRIS 70, 80 ja 90. Se tarjoaa kuumia - värikohteita varmistaakseen, että LEDit ovat väritavoitteita 85 -asteen käyttöolosuhteissa.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Valaisee |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Puutarhanhoito |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 2020 (5050 metristä) |
| Valaistuksen väri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3500 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 510 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 90 |
| Katselukulma: | 116 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 160 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 24 V |
| Teholuokitus: | 3.8 W |
| Pituus: | 5 mm |
| Leveys: | 5 mm |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 105 C |
| Linssin väri: | Sävyinen |
| Linssin mitat: | 4,56 mm |
| Linssin muoto: | Pyöreä |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Sarja: | Luxeon SunPlus 5050 |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | Valaisee |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 1000 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Luxeon |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
| Yksikköpaino: | 0,016491 oz |
Suositut Tagit: L150-3590502400000, Kiina L150-3590502400000 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:L1HX-4080200000000
Seuraava:L130-3580HA30000B1
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







