
L1CU-Red1000000000
Yhden värilehti Luxeon CZ Color Line Red 624nm -634 nm
Kuvaus
Luxeon CZ Color Line on optisesti edistyksellinen väri ja valkoiset LEDit. Luxeon CZ: n värilinja on suunniteltu maksimoimaan rei'itys, optimaalinen LED -ratkaisu arkkitehtuuri-, viihde- ja hätäajoneuvovalaistussovelluksiin.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Valaisee |
| Tuotekategoria: | Yksiväriset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Punaiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD\/SMT |
| Paketti \/ kotelo: | SMD -2 |
| Aallonpituus\/värilämpötila: | 634 nm |
| Valaistusväri: | Punainen |
| Valovirta\/säteilevä flux: | 31 lm |
| Jos - eteenpäinvirta: | 350 Ma |
| VF - eteenpäin jännite: | 2 V |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 2 mm x 2 mm |
| Linssin muoto: | Neliö |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | Luxeon CZ |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Pakkaus: | Hiiren |
| Merkki: | Valaisee |
| Korkeus: | 0. 8 mm |
| Pituus: | 2 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 1000 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Luxeon |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Leveys: | 2 mm |
| Yksikköpaino: | 0. 021230 oz |
Suositut Tagit: L1CU-Red1000000000, Kiina L1CU-Red1000000000 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:L1CU-RNG1000000000
Seuraava:L1CU-PCA10000000
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







