
L2C4-4090-L04E1200
Valkoiset LEDit valkoinen 4000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus Cob
Kuvaus
Luxeon CX Plus COB: lla on kuusi tuotetta, jotka kattavat luumenpaketit välillä 500–7000 lumenia tavallisessa jalanjäljessä. Teollisuuden johtavan lämpövastuksen ja vankan substraattimateriaalin vuoksi Luxeon CX Plus COB mahdollistaa viileämmän, tehokkaamman kaluston. Luxeon CX Plus COB hyötyy olemassa olevasta ekosysteemistä nopeaan ja välittömään suunnitteluun - säilyttäen olemassa olevia optiikkaa, puristimia ja dokumentaatiota.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Valaisee |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| Lähetysrajoitukset: |
Mouser ei tällä hetkellä myy tätä tuotetta alueellasi. |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset cob -merkkivalot |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 7070 (1818 metrinen) |
| Valaistusväri: | Neutraali valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 4000 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 1845 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 90 |
| Katselukulma: | 115 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 450 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 34.8 V |
| Pituus: | 17,85 mm |
| Leveys: | 17,85 mm |
| Korkeus: | 1,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 105 C |
| Linssin väri: | Sävyinen |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Sarja: | Luxeon cx plus cob |
| Pakkaus: | Putki |
| Merkki: | Valaisee |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 100 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Luxeon |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
Suositut Tagit: L2C4-4090-L04E1200, Kiina L2C4-4090-L04E1200 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:L150-40705006000S0
Seuraava:L130-5780002011001
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







