
L2C5-30701211E1900
Valkoiset LEDit Valkoinen 3000 K 70-CRI, LUXEON CoB Core
Kuvaus
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 lm/W 70CRI- ja 80CRI-tuotteille. Pienen valoa emittoivan pintansa (LES) ja alan -johtavan lämpövastuksensa ansiosta LUXEON CoB:n kanssa on helppo työskennellä, mikä mahdollistaa yksinkertaistettujen ja halvempien valaisimien suunnittelun. LUXEON CoBs on kuuma-testattu 85 asteen -todellisissa käyttöolosuhteissa-, mikä tarkoittaa, että lisätestaukset voidaan minimoida. LUXEON CoB -LEDit ovat saatavilla 3-vaiheisena MacAdam-ellipsinä, mikä takaa tasaisen optisen suorituskyvyn monissa sovelluksissa.
| Tuotteen ominaisuus | Attribuutin arvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Lumileds |
| Tuoteluokka: | Valkoiset LEDit |
| RoHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset CoB-LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti/kotelo: | COB- Chip-on-board |
| Valaistuksen väri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3000 K |
| Valovirta/säteilyvirta: | 6328 lm |
| Värintoistoindeksi - CRI: | 70 |
| Katselukulma: | 115 astetta |
| Jos - Välitä nykyinen: | 1.2 A |
| Vf - Myötäjännite: | 34.8 V |
| Pituus: | 28 mm |
| Leveys: | 28 mm |
| Korkeus: | 1,5 mm |
| Minimi käyttölämpötila: | - 40 C |
| Maksimi käyttölämpötila: | + 85 C |
| Linssin väri: | Sävytetty |
| Linssin läpinäkyvyys: | Hajallaan |
| Sarja: | LUXEON CoB-ydin |
| Pakkaus: | Putki |
| Merkki: | Lumileds |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkauksen määrä: | 50 |
| Alaluokka: | LEDit |
| Kauppanimi: | FreshFocus |
| Tyyppi: | Tehokkaat LEDit |
| Yksikköpaino: | 0,572232 unssia |
Suositut Tagit: l2c5-30701211e1900, Kiina l2c5-30701211e1900 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







