
Sst -70 x-wcs-h 50- la652
Valkoiset LEDit Valkoinen 6500 K 65- CRI, SST -70 -sarja
Kuvaus
• Korkea kirkkaus viileä valkoinen LED, jonka maksimilähtö on yli 3200 LM
• Saatavana 6500k, 70 CRI (tyypillinen) väripiste
• Kompakti monoliittinen emitteri, joka on ihanteellinen suuntavalaistussovelluksiin, joilla on korkea tasaisuus
• Arvioitu ja kohdistettu 85 asteeseen
• Tyypillinen tehokkuus 162 lm\/W 700 Ma, (6V)
• Suurin käyttövirta: 5250 Ma (6V), 2625 Ma (12 V)
• Korkea lämmönjohtavuuspaketti - vain 0. 6 astetta C\/W
• Laaja katselukulma: 120 astetta
• 8000 V HBM ESD -luokitus MIL STD \/ {1}} D
• Sähköisesti eristetty lämpöpolku • ROHS ja saavuttaa yhteensopiva
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Luminus -laitteet |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD\/SMT |
| Valaistusväri: | Valkoinen |
| Aallonpituus\/värilämpötila: | 6500 K |
| Valovirta\/säteilevä flux: | 1200 LM |
| Värityshakemisto - CRI: | 65 |
| Katselukulma: | 135 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 750 Ma, 1,5 a |
| VF - eteenpäin jännite: | 5.72 V, 11.4 V |
| Pituus: | 5 mm |
| Leveys: | 5 mm |
| Korkeus: | 3,01 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 7 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | Luminus -laitteet |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| Tehdaspakkausmäärä: | 500 |
| Alaluokka: | Ledit |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
Suositut Tagit: sst -70 x-wcs-h 50- la652, Kiina sst -70 x-wcs-h 50- la652 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







