
Kuvaus
GT JTLPS1.13 DURIS® E 2835 DURIS® E 2835 -väriperhe tarjoaa erinomaisen korkeimman tehokkuuden kustannustehokkaalla teollisuuden standardilla. Duris® E 2835 ei koskaan tee vaikutusta sen suorituskyvyn kanssa järjestelmän tasolla.
Sovellukset
- arkkitehtuuri
- lampun jälkiasennus
- mielialan valaistus
- vaihevalaistus (LED & Laser)
Piirteet
- paketti: Valkoinen SMT -paketti, värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 67.7 lm
- valaistustehokkuus: typ . 153 lm/w
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Yksiväriset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Vihreät LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 525 nm |
| Valaistusväri: | Vihreä |
| Valovirta/säteilevä flux: | 80 lm |
| Jos - eteenpäinvirta: | 150 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 3 V |
| Teholuokitus: | 440 MW |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 3,3 mm x 2,8 mm |
| Linssin muoto: | Suorakaiteen muotoinen sivulevy |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Sarja: | GT JTLPS1.13 |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Pakkaus: | Hiiren |
| Merkki: | AMS Osram |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Pituus: | 3,5 mm |
| Valoinen voimakkuus: | 25,8 CD |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| 10000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Leveys: | 2,8 mm |
| Osa # alias: | Q65113A1047 |
Suositut Tagit: GT JTLPS1.13-KKLN-25-1, Kiina GT JTLPS1.13-KKLN-25-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:GT DASPA2.13-HRHT-35-JL
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







