
Gw cs8pm1.pm - lrlt - xx54-1
Φv=130 ... 164 lm, 4500 K (jos=350 ma)
Kuvaus
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.PM korkeampi suorituskyky. Alempi lämpövastus. Laajennettu ajo -olosuhteet. Tämä OSLON SSL -perheen uuden sukupolven LED tarjoaa esisääteisen säteilykuvion, mikä tekee siitä ihanteellisen valinnan spot -valaistussovelluksiin.
Sovellukset
- viihde
- sisävalaistus
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: SMT -keraaminen paketti silikonilinssillä
- typ. Säteily: 80 astetta
- Värilämpötila: 3000K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- Lumenin ylläpito: Testitulokset IESNA LM-80: n mukaisesti
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- valovirta: typ . 155 lm @ 5000 K, 85 astetta
- valaiseva tehokkuus: typ . 155 lm/w @ 5000 K, 85 astetta
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | SMD-2 |
| Valaistuksen väri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 4500 K |
| Valoinen voimakkuus: | 82 CD |
| Valovirta/säteilevä flux: | 155 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 70 |
| Katselukulma: | 80 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 350 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.85 V |
| Teholuokitus: | 1 W |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 2,21 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 125 C |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | GW CS8PM1.PM |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | AMS Osram |
| LED -koko: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| 600 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Oslon |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
| Osa # alias: | Q65111A8246 |
Suositut Tagit: gw cs8pm1.pm - lrlt - xx54 - 1, Kiina GW CS8PM1.PM - LRLT-XX54-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







