
Gw cshpm1.pm - ltmp - a131-1
Φv=150 ... 194 lm, 6500 K (jos=350 ma)
Kuvaus
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.pm korkeampi suorituskyky. Alempi lämpövastus. Laajennettu ajo -olosuhteet. Tämä Oslon SSL -perheen uuden sukupolven LED tarjoaa laajan säteilykuvion, joka mahdollistaa täydellisen vuorovaikutuksen ja erilaiset mallit, mukaan lukien värisekoituksen LED -klusterit.
Sovellukset
- viihde
- Sisävalaistus
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: SMT -keraaminen paketti silikonilinssillä
- typ. Säteily: 150 astetta
- Värilämpötila: 3000K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- Lumenin ylläpito: Testitulokset IESNA LM-80: n mukaisesti
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- valovirta: typ . 153 lm @ 5000 K, 85 astetta
- valaiseva tehokkuus: typ . 156 lm/w @ 5000 K, 85 astetta
| Produktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS Osram |
| ProdukTKategorie: | Weiße LEDit |
| ROHS: | |
| Beleuchtungsfarbe: | Lämmin valkoinen |
| Wellenlänge/farbTemperatur: | 6500 K |
| Lichtstärke: | 35,4 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleisteng: | 144 LM |
| Farbwiedergabe - hakemisto - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 astetta |
| Jos - durchlassStrom: | 350 Ma |
| Vf - durchlassSpannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| BREITIITE: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale betriebstemperatur: | - 40 C |
| Maximale betriebstemperatur: | + 125 C |
| Serie: | Gw cshpm1.pm |
| Verpacung: | Kela |
| Markki: | AMS Osram |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Kyllä |
| Produkt - typ: | Valkoiset LEDit |
| 600 | |
| UnterKategorie: | Ledit |
| HandelsName: | Oslon |
| TYP: | Suuritehoiset LEDit |
| Artikel # alias: | Gw cshpm1.pm - ltmp - A131-1-350-R18 Q65113A5991 |
Suositut Tagit: gw cshpm1.pm - ltmp - a131 - 1, Kiina gw cshpm1.pm - LTMP-A131-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







