
Gw cssrm3.pm - mfn5-A10310-1
Φv=270 ... 330 lm, 2200 K (jos=700 ma)
Kuvaus
OSLON ™ Square GW CSSRM3.PM Viidennen sukupolven Oslon -neliö, jolla on parannettu suorituskyky. Suurin osa kompaktista korkeaa - teho LEDillä, jolla on tunnettu ylivoimainen kestävyys, korkea luotettavuus, pitkä elinikä ja alhainen lämpövastus.
Sovellukset
- maatalous ja puutarhaviljely
- viihde
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: SMT -keraaminen paketti silikonilinssillä
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- valovirta: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 astetta
- valaistustehokkuus: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 astetta
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 1212 (3030 metristä) |
| Valaistusväri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 2200 K |
| Valoinen voimakkuus: | 107 CD |
| Valovirta/säteilevä flux: | 334 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 70 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 700 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.8 V |
| Teholuokitus: | 2 W |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 2,02 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 125 C |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 2,79 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | GW CSSRM3.PM |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| 3000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Oslon |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
| Osa # alias: | Gw cssrm3.pm - mfn5-A10310-1-700-R33 Q65113A4863 |
Suositut Tagit: gw cssrm3.pm - mfn5 - A10310-1, Kiina GW cssrm3.pm-mfn5-A10310-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







