
Gw cssrm4.hw - sjsm - H5H6-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.75 μmol/s (jos=700 ma)
Kuvaus
Oslon® Square GW CSSRM4.HW
Uusi sukupolvi Oslon Square Horti White foton Flux -sarjan kuuma binning vastaa tarkemmin tyypillisiä käyttölämpötiloja. Suuremmalla kirkkaudella se maksimoi fotonivuon tehokkuuden järjestelmän tasolla puutarhaviljelysovelluksissa. Toisin kuin tavanomaiset valkoiset LEDit, AMS OSRAM: n Horti White LEDit hyödyntävät räätälöityä fosforiliuosta, joka on suunniteltu helpottamaan non - muunnettujen punaisten fotonien nousua ylivoimaisten kiinnitystason tehokkuuden tuottamiseksi. Lisäksi tämä korkea - teho LED tarjoaa erinomaisen luotettavuuden, pitkän eliniän, todistetun kestävyyden ja alhaisen lämpövastuksen kompaktilla jalanjälkillä.
Sovellukset
- maatalous ja puutarhaviljely
- viihde
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: SMD -keraaminen paketti silikonilinssillä
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- säteilevä flux ( @ 700Ma): typ . 1207 mw @ 25 aste; typ . 1159 mw @ 85 astetta
- säteilytehokkuus ( @ 700mA): typ . 59.4% @ 25 aste; typ . 58.7% @ 85 astetta
- fotonivirta ( @ 700mA): typ . 5.32 μmol/s @ 25 aste; typ . 5.11 μmol/s @ 85 astetta
- fotonivuon tehokkuus ( @ 700Ma): typ . 2.62 μmol/j @ 25 aste; typ . 2.59 μmol/j @ 85 astetta
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 1212 (3030 metristä) |
| Valaistusväri: | Valkoinen |
| Valaistusintensiteetti: | 125 CD |
| Valovirta/säteilevä flux: | 1134 MW |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 700 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.8 V |
| Teholuokitus: | 2 W |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 2,02 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 125 C |
| Sarja: | GW CSSRM4.HW |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | LED - korkeateho |
| 3000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Oslon |
| Osa # alias: | Q65113A8900 |
Suositut Tagit: gw cssrm4.hw - sjsm - H5H6 - 1, Kiina GW Cssrm4.Hw - SJSM-H5H6-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







