
Gw jclps2.cm - gvh2-A636-1-2
Φv=25.5 ... 31.5 lm, 3500 K (jos=65 ma)
Kuvaus
Duris ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
Esittelee uuden sukupolven - 2 Duris® E 3, joka yhdistää korkeamman tehokkuuden ja suuremman vuodon kompaktilla teollisuudessa - yhteensopiva muotokerroin (3,0 mm x 1,4 mm). Täydellinen sopii erilaisiin homogeenisiin valaistussovelluksiin, kuten lineaariseen valaistukseen sekä ohut suunnitelluihin sovelluksiin.
Sovellukset
- aluevalot
- alasvalon/valokeilut
- lampun jälkiasennus
- mielialan valaistus
- taulukkovalaisin
Piirteet
- paketti: Valkoinen SMT -paketti, värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 2700K - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 28 lm @ 4000k
- valaiseva tehokkuus: typ . 152 lm/w @ 4000k
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Paketti / kotelo: | 3014 |
| Valaistusväri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3500 K |
| Valaistusintensiteetti: | 8.64 CD |
| Valovirta/säteilevä flux: | 26.4 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 90 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 65 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.85 V |
| Teholuokitus: | 200 MW |
| Pituus: | 3,03 mm |
| Leveys: | 1,35 mm |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Sarja: | Gw jclps2.cm |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| 10000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Tyyppi: | Suuritehoiset LEDit |
| Osa # alias: | Q65112A8710 |
Suositut Tagit: gw jclps2.cm - gvh2 - A636-1-2, Kiina GW JCLPS2.CM-GVH2-A636-1-2 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







