
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx37-1
Φv=22.5 ... 27.0 lm, asennusmetodi: sdcm 3, 3000 k (jos=60 ma)
Kuvaus
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.CM
Pre - valettu PPA 2835 LED -versio, jolla on vakio 2835 jalanjälki, tarjoaa kilpailukykyisen arvon sovellus- ja järjestelmätasolla. Duris ® E 2835 0.2 W softlineaar yhdistää hyvän mekaanisen joustavuuden ja leveän säteen kulman kompaktiin muotoon (2,8 mm x 3,5 mm). Tämä tuote sopii hyvin joustaviin nauhoihin yleinen valaistussovellus. Duris ® E 2835 ei koskaan tee vaikutusta sen suorituskyvyn kanssa järjestelmätasolla.
Sovellukset
- Sisävalaistus
Piirteet
- paketti: Valkoinen SMT -paketti, värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 1800K - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- Lumenin ylläpito: Testitulokset IESNA LM-80: n mukaisesti
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 23.5 lm @ 3000 K
- valaiseva tehokkuus: typ . 135 lm/w @ 3000 K

|
Tyyppi |
Värilämpötila |
Valovirta 1, jos=60 ma φv |
|
Gw jtlms3.cm - g3g5-xx312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6g8-xx310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6g8-xx39-1 |
2400 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g7g9-xx38-1 |
2700 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx37-1 |
3000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx36-1 |
3500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx35-1 |
4000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx33-1 |
5000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx32-1 |
5700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx31-1 |
6500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g3g6-xx512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6g9-xx510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g7gv - xx58-1 |
2700 K |
21.0 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx57-1 |
3000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx56-1 |
3500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx55-1 |
4000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx53-1 |
5000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx52-1 |
5700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx51-1 |
6500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3000 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 27 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 92 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 60 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.9 V |
| Pituus: | 3,5 mm |
| Leveys: | 2,8 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Linssin muoto: | Suorakulmainen |
| Sarja: | GW JTLMS3.CM |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | LED - Mid Power |
| 200000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Osa # alias: | Q65113A8857 |
Suositut Tagit: gw jtlms3.cm - g8gv - xx37 - 1, Kiina gw jtlms3.cm - g8gv-xx37-1 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







