
Gw jtlps1.1b - llmn - m1m6-1
Valkoiset LEDit Duris E 2835 GW JTLPS1.1B
Kuvaus
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.1B DURIS® E 2835 -väriperhe tarjoaa erinomaisen värin renderoinnin ja korkeimman tehokkuuden kustannustehokkaan teollisuuden standardin LEDissä. Duris® E 2835 ei koskaan tee vaikutusta sen suorituskyvyn kanssa järjestelmän tasolla.
Sovellukset
- viihde
- sisävalaistus
Piirteet
- paketti: värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 95 lm
- valaistustehokkuus: typ . 206 lm/w
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 2835 |
| Valovirta/säteilevä flux: | 95 LM |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 150 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 3.1 V |
| Pituus: | 3,5 mm |
| Leveys: | 2,8 mm |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Sarja: | GW JTLPS1.1B |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| 10000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
| Osa # alias: | GW JTLPS1.1B - llmn - M1M6-1-150-R33 Q65113A5634 |
Suositut Tagit: GW JTLPS1.1B - llmn - m1m6 - 1, Kiina GW JTLPS1.1B - llmn-M1M6-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:GH PUSRA2.25-T4U1-1-1
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







