
Kuvaus
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.KM PRE - valettu 2835 LED -versio, jolla on vakio 2835 jalanjälki, tarjoaa kilpailukykyisen arvon sovellus- ja järjestelmätasolla. Duris® E 2835 CRI90 tarjoaa hyvän tehokkuuden ja raon sulkemisen CRI80: lle. Tämä on tärkeää tukemaan energiatehokkuuden säätelyä, kun sillä on hyvä valon laatu.
Sovellukset
- sisävalaistus
Piirteet
- paketti: Valkoinen SMT -paketti, värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 2700K - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 36.8 lm @ 4000 k
- valaiseva tehokkuus: typ . 207 lm/w @ 4000 K
- vakaa VF syvä himmennys matalalla ajovirrassa 1MA: sta
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | SMD-2 |
| Valaistusväri: | Viileä valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 5700 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 40,5 lm |
| Värityshakemisto - cri: | 90 CRI |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 65 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.73 V |
| Pituus: | 3,2 mm |
| Leveys: | 2,77 mm |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 105 C |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin muoto: | Suorakulmainen |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kokoonpano: | Yksittäinen |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| 10000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Osa # alias: | Q65113A7075 |
Suositut Tagit: gw jtlps1.km - H5H8 - xx52-1-G, Kiina GW JTLPS1.KM-H5H8-xx52-1-G Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







