
Gw jtlps3.em - klkn - xx37-1
Φv=68 ... 80 lm, asennusmetodi: sdcm 3, 3000 k (jos=150 ma)
Kuvaus
DURIS® E 2835 GW JTLPS3.em Duris® E 2835 Flex tarjoaa täyden CCT -alueen välillä 1800K - 6500K, laajapalkin kulma ja kompakti muoto (2,8 mm x 3,5 mm). Tämä on avain viritettäviin ja homogeenisiin valaistussovelluksiin, joissa Duris® E 2835 Flex on asennettu parhaiten kaarevaan valaisimeen, kuten pyöreän kattovalon. Duris® E 2835 ei koskaan tee vaikutusta sen suorituskyvyn kanssa järjestelmän tasolla.
Sovellukset
- sisävalaistus
Piirteet
- paketti: Valkoinen SMT -paketti, värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 1800K - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (typ.)
- Lumenin ylläpito: Testitulokset IESNA LM-80: n mukaisesti
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 74 lm @ 4000 k
- valaiseva tehokkuus: typ . 167 lm/w @ 4000 K
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Valaistuksen väri: | Valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3000 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 68 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 80 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 150 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.96 V |
| Pituus: | 3,25 mm |
| Leveys: | 2,7 mm |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Linssin muoto: | Suorakulmio |
| Linssin läpinäkyvyys: | Leviävä |
| Sarja: | GW JTLPS3.em |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kokoonpano: | Yksittäinen |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| 100000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Osa # alias: | Q65113A9025 |
Suositut Tagit: gw jtlps3.em - klkn - xx37 - 1, Kiina gw jtlps3.em - klkn-xx37-1 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







