
Gw p9lr37.pm - m4m8-xx53-1
Φv=210.0 ... 260.0 lm, 5000 K (jos=180 ma)
Kuvaus
DURIS® S 5050 GW P9LR37.PM Uusin DURIS® S 5050 -sukupolvi LEDit tarjoaa vaikuttavan tehokkuusesityksen yhdistettynä DLC Premium -elinajan saavutukseen. Tämä 5050 LeadFrame -paketti tarjoaa asiakkaille täydellisen ratkaisun korkeaan tehokkuuteen ja kompakteihin valaisimiin ulkoilmavalaistukseen; Korkeat - lahdet, katuvalot, aluevalot, tulvavalot.
Sovellukset
- Sisävalaistus
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: Valkoinen SMT -paketti, värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 2200K - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- valovirta: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 astetta
- valaiseva tehokkuus: typ . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 astetta
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Valaistuksen väri: | Valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 5000 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 210 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 70 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 180 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 5.53 V |
| Pituus: | 5 mm |
| Leveys: | 5 mm |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 105 C |
| Sarja: | Duris S5050 |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| 2000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Osa # alias: | Q65115A0125 |
Suositut Tagit: gw p9lr37.pm - m4m8 - xx53-1, Kiina GW P9LR37.PM-M4M8-XX53-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







