
Gw pusra2.hw - S7T3-M5-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol/s (jos=700 ma)
Kuvaus
Osconiq ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW upouusi, päivitetty korkea - Power LED AMS OSRAM: n viimeisimmän sirutekniikan ja uuden sukupolven optimoidun linssin kanssa, joka tarjoaa alan johtavan suorituskyvyn, erinomaisen kestävyyden ja pitkän elämän. Koska korkea tehokkuus punaisina on saatavana kolmessa aallonpituudessa, perhe tarjoaa viisi väriä suunnittelun helpottamiseksi ja suuren joustavuuden saavuttamiseksi kaikille puutarhanhoitotarpeisiisi.
Sovellukset
- maatalous ja puutarhaviljely
- viihde
- Sisävalaistus
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: SMD -epoksipaketti silikonilinssillä
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- typ. Säteily: 120 astetta
- säteilevä flux ( @ 700Ma): typ . 1168 mw @ 85 astetta (m3 bin)
- säteilytehokkuus ( @ 700Ma): typ . 59.0% @ 85 astetta (m3 bin)
- fotonivirta ( @ 700mA): typ . 5.15 μmol/s @ 85 astetta (m3 bin)
- fotonivuon tehokkuus ( @ 700Ma): typ . 2.60 μmol/j @ 85 astetta (m3 bin)
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Valaistusväri: | Valkoinen |
| Valovirta/säteilevä flux: | 1123 MW |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 700 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.83 V |
| Teholuokitus: | 2 W |
| Pituus: | 3,7 mm |
| Leveys: | 3,7 mm |
| Korkeus: | 2,37 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 125 C |
| Linssin väri: | Väritön |
| Linssin mitat: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Linssin muoto: | Kupoli |
| Linssin läpinäkyvyys: | Selkeä |
| Sarja: | P3737 |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| 3000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Osconiq |
| Tyyppi: | Suuritehoinen LED |
| Osa # alias: | Q65115A0372 |
Suositut Tagit: gw pusra2.hw - S7T3 - M5-1, Kiina GW Pusra2.HW-S7T3-M5-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







