
Gw qslps1.cm - k4lv - xx51-79-1
Φv=120.0 ... 135.0 lm, 6500 K (jos=150 ma)
Kuvaus
OSCONIQ® E 3030 GW QSLPS1.CM Tämä 6V Osconiq E 3030 LED -osoitteet käyttävät - -tapauksia erilaisissa valaistussovelluksissa, mukaan lukien sisä- ja ulkokielit, alueen valaistus ja alempi valaisimet, joissa korkea vuoto on avainvaatimus.
Piirteet
- paketti: valkoinen SMT -paketti
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 2700K - 6500 k
- CRI: 90 (min.), R9: 50 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- valovirta: typ . 130 lm @ 4000 k
- valaiseva tehokkuus: typ . 140 lm/w @ 4000 K
- Sovellus: Soveltuu yleiseen valaistukseen
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Tuote: | Valkoiset LEDit |
| Asennustyyli: | SMD/SMT |
| Paketti / kotelo: | 1212 (3030 metristä) |
| Valaistusväri: | Valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 6500 K |
| Valovirta/säteilevä flux: | 135 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 90 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 150 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 6.19 V |
| Teholuokitus: | 930 MW |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 0,6 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Linssin muoto: | Neliö |
| Sarja: | GW QSLPS1.CM |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | LED - korkeateho |
| 300000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Osconiq |
| Osa # alias: | Q65113A8627 |
Suositut Tagit: gw qslps1.cm - k4lv - xx51 - 79 - 1, Kiina GW QSLPS1.CM-K4LV-XX51-79-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







