
Kuvaus
DURIS® E 2835 GY JTLPS1.13 DURIS® E 2835 -väriperhe tarjoaa erinomaisen värin renderoinnin ja korkeimman tehokkuuden kustannustehokkaan teollisuuden standardin LEDissä. Duris® E 2835 ei koskaan tee vaikutusta sen suorituskyvyn kanssa järjestelmän tasolla.
Sovellukset
- viihde
- sisävalaistus
Piirteet
- paketti: värillinen diffund -silikonihartsi
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- valovirta: typ . 64 lm - valaiseva tehokkuus: typ . 139 lm/w
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Yksiväriset LEDit |
| ROHS: | |
| Paketti / kotelo: | 2835 |
| Valaistuksen väri: | Keltainen |
| Valovirta/säteilevä flux: | 68 LM |
| Jos - eteenpäinvirta: | 150 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 3.1 V |
| Teholuokitus: | 470 MW |
| Sarja: | GY JTLPS1.13 |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Korkeus: | 0,7 mm |
| Pituus: | 3,5 mm |
| Valoinen voimakkuus: | 23.2 CD |
| Suurin käyttölämpötila: | + 100 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| 10000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Tyyppi: | Yksiväriset LEDit |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Leveys: | 2,8 mm |
| Osa # alias: | GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1-150-R33 Q65113A5633 |
Suositut Tagit: GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1, Kiina GY JTLPS1.13-JMKN-5F5G-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:Gw qslps1.pm - lzl2-xx58-1
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







