
Kuvaus
ELG-100-sarja on 100W AC/DC-LED-ohjain, joka sisältää Dual-moodin vakiojännitteen ja vakiovirran lähtö. ELG-100 toimii 100 ~ 360VAC: sta ja tarjoaa malleja, jotka ovat erilaisia nimellisjännite, joka vaihtelee välillä 24 V-54 V. Korkeintaan 91%: n tehokkuuden ansiosta tuulettimen suunnittelulla koko sarja pystyy toimimaan -40 asteen ~ +90 'asteen tapauksen lämpötilan alihallinto Air -konvektio. Metallikotelon ja IP67/LP65: n sisäänpääsynsuojaustason suunnittelu antaa tämän asennuksen sopia sekä sisä- että ulkokäyttöön. ELG-100 on varustettu erilaisilla toimintovaihtoehdoilla.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | LED -virtalähteet |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Käyttötila: | CV + CC |
| Lähtövirta - kanava 1: | 4 A |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 24 VDC |
| Lähtöteho: | 96 W |
| Tulojännite: | 100 VAC - 305 VAC, 142 VDC - 431 VDC |
| Himmennys: | Himmentämättä |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Asennustyyli: | Runko |
| Pituus: | 199 mm (7,835 tuumaa) |
| Leveys: | 63 mm (2,48 tuumaa) |
| Korkeus: | 35,5 mm (1,398 tuumaa) |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Standardi: | FC |
| Sarja: | ELG-100-V |
| IP -luokitus: | IP67 |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Suurin käyttölämpötila: | + 90 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Käyttölämpötila -alue: | - 40 c to + 90 c |
| Tuote: | LED -virtalähteet |
| Tuotetyyppi: | LED -virtalähteet |
| Tehdaspakkausmäärä: | 16 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Yksikköpaino: | 1,874 lbs |
Suositut Tagit: ELG-100-24-3Y, Kiina ELG-100-24-3Y Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:ELG-150-24-3Y
Seuraava:Xlg - 320-VA
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







