
Kuvaus
Ominaisuudet:
- Universal AC input / Full rangeBuilt-in active PFC function, PF>0,95* Korkein hyötysuhde jopa 89,5%: iin kestää 300 VAC: n ylijännitteen 5 sekunnin suojaa: oikosulku / ylikuormitus / jännitteen yli /
- Ylilämpötila
- Rakennettu - vakiovirran rajoittamisessa CircuitBuilt - jäähdytyspuhaltimessa - OFF -ohjauksessa
- Rakennettu - DC OK -signaalissa
- Rakennettu - etä -aistitoiminnossa
- 5 vuoden takuu
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuote: | Vaihtotarvikkeet |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 36 VDC |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Lähtöteho: | 450 W |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Tulojännite: | 85 VAC 264 VAC: lle, 120 VDC - 370 VDC |
| Lähtövirta - kanava 1: | 12.5 A |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Asennustyyli: | Runko |
| Pituus: | 218 mm (8,583 tuumaa) |
| Leveys: | 105 mm (4,134 tuumaa) |
| Korkeus: | 41 mm (1,614 tuumaa) |
| Sarja: | HRP-450 |
| Hyväksynnät: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Vaatimustenmukaisuus: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Tuotetyyppi: | Virtalähteiden vaihtaminen |
| Tehdaspakkausmäärä: | 12 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Yksikköpaino: | 2,624 lbs |
Suositut Tagit: HRP-450-36, Kiina HRP-450-36 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:ELG-200-24a
Seuraava:GC30E-0p1j
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







