
RSDW60F-24
Eristetyt DC/DC-muuntimet - reiän 9-36vin 24V 2.5A 60W 2x1 ISO: n kautta
Kuvaus
Keskimääräinen kaivo RSDW40 ja RSDW60 Single - lähtö ja RDDW40 ja RDDW60 Dual - Lähtö Luotettava rautatie DC - DC -muuntimet ovat 40W ja 60W moduulia - Tyyppimuutoksia 50.8MM x 25.4MM (2 ") matala - profiilipaketti. Keskimääräinen kaivo RSDW40/60 ja RDDW40/60 DC - DC-muuntimet Ominaisuudet kansainväliset standarditapit, korkea hyötysuhde jopa 92%, laaja työlämpötila-alue (-40 astetta +85 aste tai +90 aste ja 1,6KVDCtai 3kvDCeristäytyminen. Muuntajat noudattavat EN50155 -rautatietallasta ja niissä on 9 V - 36 V, 18 V - 75 V tai 40 V - 160 V 4: 1 -syöttöalue. Nämä rautatie DC - DC -muuntimet tarjoavat erilaisia lähtöjännitteitä välillä 3,3 V - 48 V yhdellä lähtöllä ja ± 12 V / ± 15 V kaksoislähtöillä.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | Eristetyt DC/DC -muuntimet - reiän läpi |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Asennustyyli: | Reiän läpi |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Lähtöteho: | 60 W |
| Tulojännite, nimellinen: | 24 V |
| Syöttöjännite - min: | 9 V |
| Syöttöjännite - max: | 36 V |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 24 V |
| Lähtövirta - kanava 1: | 2.5 A |
| Eristysjännite: | 1,6 kv |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 85 C |
| Pituus: | 50,8 mm (2 tuumaa) |
| Leveys: | 25,4 mm (1 tuumaa) |
| Korkeus: | 10,5 mm (0,413 tuumaa) |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Tuote: | Eristetty |
| Sarja: | RSDW60 |
| Sovellus: | Yksi lähtö |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Vaatimustenmukaisuus: | EN50155 |
| Tulojännite: | 9 V - 36 V |
| Pakkaus: | Putki |
| Tuotetyyppi: | Eristetyt DC - DC -muuntimet |
| Tehdaspakkausmäärä: | 18 |
| Alaluokka: | DC - DC -muuntimet |
| Yksikköpaino: | 1,326301 oz |
Suositut Tagit: RSDW60F-24, Kiina RSDW60F-24 -valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







