
Kuvaus
Keskimääräinen kaivo XLG-240 AC/DC-LED-ohjaimet ovat 240 W Keskimääräinen kaivo XLG-240 toimii 100 V: stäAc305 VAcja tarjoaa malleja, joiden nimellisvirrat vaihtelevat 700 mA: sta 6,66A: iin. XLG -240 toimii -40 asteesta +90 asteen tapauslämpötilaan vapaan ilmankonvektion alla olevan korkean hyötysuhteen ansiosta jopa 93% ja tuulettömän suunnittelun. Metallikotelon ja IP67: n sisäänpääsyn suojaus antaa LED -kuljettajille sopia sisä- ja ulkokäyttöön.
Piirteet
- Vakio tehonkäyttö 70% - 100% lähtöjännite
- 100VAc305 VAc(Luokka I) Syöttöalue
- 700 mA 6.66A -virtaalue
- Lyhyt - piiri, ylijännitys ja yli - lämpötilasuojaus
- Metallikotelo IP67 -luokituksella sisä- ja ulkokäyttöön
- 3 - in - 1 himmennystoiminto, jossa on hämärä ja eristäminen
- 6KV/4KV (10KV/6KV valinnainen) ylityssuojaus
- Syöttö - jännitesuojauksen yli, täyttää Intian (EESL) asetuksen
- Yli 50 000 tuntia elinaikana
- 5 vuoden takuu
Sovellukset
- Pilvenpiirtäjä valaistus
- Katuvalaistus
- Valonvalaistus
- Vaihevalaistus
- Kalastusvalaistus
- Puutarhavalaistus
- Lahtivalaistus
- Kirjoita HL käytettäväksi luokassa I, divisioonassa 2
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Tarkoittaa |
| Tuotekategoria: | LED -virtalähteet |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Käyttötila: | Vakiovoima (CP) |
| Lähtövirta - kanava 1: | 4.9 A |
| Lähtöjännite - kanava 1: | 60 VDC |
| Lähtöteho: | 239.6 W |
| Tulojännite: | 100 VAC - 305 VAC, 142 VDC - 431 VDC |
| Himmennys: | Himmentämättä |
| Tulosten lukumäärä: | 1 lähtö |
| Asennustyyli: | Runko |
| Pituus: | 219 mm (8,622 tuumaa) |
| Leveys: | 63 mm (2,48 tuumaa) |
| Korkeus: | 35,5 mm (1,398 tuumaa) |
| Teollisuus: | Teollisuus- |
| Standardi: | PFC |
| IP -luokitus: | IP67 |
| Merkki: | Tarkoittaa |
| Suurin käyttölämpötila: | + 90 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Avoin kehys/suljettu: | Suljettu |
| Pakkaus: | Massa |
| Tuote: | LED -virtalähteet |
| Tuotetyyppi: | LED -virtalähteet |
| Tehdaspakkausmäärä: | 16 |
| Alaluokka: | Virtalähteet |
| Osa # alias: | Xlg - 240 - ha-ph |
| Yksikköpaino: | 2,300 lbs |
Suositut Tagit: xlg - 240 - ha, Kiina XLG-240-HA-valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:DDR-15G-3.3
Seuraava:Xlg - 320-HA
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







