
C14128_tatiana-1x4-B
LED -linssit ja kokoonpano -linssin suorakulmio
Kuvaus
Tatiana-1x4-B-soikea säde alueen valaistukseen
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Ledili |
| Tuotekategoria: | LED -linssit ja kokoonpanot |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuotetyyppi: | LED -linssit |
| Tyyppi: | Linssiryhmä |
| Käytettävä: | Cree xm - l2 |
| Pakkaus: | Tarjotin |
| Merkki: | Ledili |
| Väri: | Selkeä |
| Korkeus: | 7,7 mm |
| Pituus: | 102 mm |
| Muoto: | Suorakulmainen |
| Tehdaspakkausmäärä: | 28 |
| Alaluokka: | LED -valaistus |
| Lopetustyyli: | Ruuvi, nasta, liima |
| Leveys: | 25 mm |
| Yksikköpaino: | 0,298876 oz |
Suositut Tagit: C14128_TAtiana-1x4-B, Kiina C14128_TAtiana-1x4-B Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:Cn11771_iris - m
Seuraava:CA14602_veronica - sq - mini - o
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







