
Cp13069_irene - IR-4
LED -linssit ja kokoonpanokokoonpanot kierros 21,6 mm D 14,28 mm
Kuvaus
Ledil Irene IR -optiset linssit ovat yksi sisäinen sisäinen heijastus (TIR) -linssiperhe, jolla on useita neliösäteen kuvioita. Nämä Ledil LED -linssit on suunniteltu IR -LEDille ja optimoidaan vastaamaan erilaisia kameran optisia polttoväleitä. Tämä Irene -perhe tarjoaa pienikokoisen Leila -koon ja optimoidut palkit tekevät siitä täydellisen ratkaisun CCTV -kameroille. Irene -LED -linssit on erityisesti suunniteltu CCTV -valvontaan.
Piirteet
- Suunniteltu CCTV -valvontaan
- Suorakulmainen säde, joka on suunniteltu vastaamaan kameran anturin suorakulmainen näkökenttä
- Palkinleveydet on optimoitu erilaisille polttovälin kameraoptiikoille
- Irene on sama jalanjälki kuin halkaisijaltaan 21,6 mm: n Leila -optiikan perhe
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Ledili |
| Tuotekategoria: | LED -linssit ja kokoonpanot |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tavoita - SVHC: | Yksityiskohdat |
| Tuotetyyppi: | LED -linssit |
| Tyyppi: | Linssikokoonpano |
| Käytettävä: | Osram, valaisee |
| Halkaisija: | 21,6 mm |
| Pakkaus: | Tarjotin |
| Merkki: | Ledili |
| Korkeus: | 14,28 mm |
| Tehdaspakkausmäärä: | 112 |
| Tyyli: | Pyöristää |
| Alaluokka: | LED -valaistus |
| Lopetustyyli: | Neiti |
| Yksikköpaino: | 0,165788 oz |
Suositut Tagit: cp13069_irene - ir - 4, Kiina CP13069_irene-IR-4 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Pari:CA13473 - strada-b2
Seuraava:C15810_gabriella-45-m
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







