
Kuvaus
Stradella - ip - 28-T4b leveä IESNA Tyyppi IV eteenpäin-heittopalkki leveälle alueelle valaistukselle, kuten pysäköintialueet.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Ledili |
| Tuotekategoria: | LED -linssit ja kokoonpanot |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tuotetyyppi: | LED -linssit |
| Tyyppi: | Linssikokoonpano |
| Käytettävä: | OSRAM |
| Pakkaus: | Tarjotin |
| Merkki: | Ledili |
| Korkeus: | 9,4 mm |
| Pituus: | 100 mm |
| Tehdaspakkausmäärä: | 78 |
| Alaluokka: | LED -valaistus |
| Lopetustyyli: | Ruuvi |
| Leveys: | 100 mm |
| Yksikköpaino: | 1,199315 oz |
Suositut Tagit: CS16578_stramalla - ip - 28-T4b, Kiina CS16578_strakka-IP-28-T4B Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:F14344_Florence - 1R-ZT25
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







