
Kuvaus
Tina3 - www ~ 70 asteen leveä säde on optimoitu Cree XP-E: lle. Kokoonpano pidikkeellä, asennusteipillä ja sijaintitapeilla.
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | Ledili |
| Tuotekategoria: | LED -linssit ja kokoonpanot |
| ROHS: | Yksityiskohdat |
| Tavoita - SVHC: | Yksityiskohdat |
| Tuotetyyppi: | LED -linssit |
| Tyyppi: | Linssikokoonpano |
| Käytettävä: | Cree, Osram |
| Halkaisija: | 16,1 mm |
| Katselukulma: | 70 astetta |
| Pakkaus: | Kela |
| Merkki: | Ledili |
| Väri: | Valkoinen |
| Korkeus: | 7 mm |
| Tehdaspakkausmäärä: | 288 |
| Tyyli: | Pyöristää |
| Alaluokka: | LED -valaistus |
| Lopetustyyli: | Neiti |
| Yksikköpaino: | 0,042329 oz |
Suositut Tagit: FA11904_TINA3-WWW, Kiina FA11904_TINA3-WWW Valmistajat, toimittajat, tehdas
Seuraava:Fp11085_lisa2 - rs-clip
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







