
Gw cssrm3.em - n3n6-xx56-1
Valkoiset LEDit Osram Oslon Square, GW CSSRM3.em
Kuvaus
OSLON® Square GW CSSRM3.EM viidennen sukupolven Oslon -neliö parannetulla säteilykuviolla ja parannetulla suorituskyvyllä. Suurin osa kompaktista korkeaa - teho LEDillä, jolla on tunnettu ylivoimainen kestävyys, korkea luotettavuus, pitkä elinikä ja alhainen lämpövastus.
Sovellukset
- viihde
- Sisävalaistus
- ulko- ja teollisuusvalaistus
Piirteet
- paketti: SMT -keraaminen paketti silikonilinssillä
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 2700K - 5700 k
- cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- valovirta: typ . 301 lm @ 3000 K, 85 astetta
- valaiseva tehokkuus: typ . 153 lm/w @ 3000 K, 85 astetta
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Valkoiset LEDit |
| ROHS: | |
| Valaistusväri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 3500 K |
| Valoinen voimakkuus: | 101 CD |
| Valovirta/säteilevä flux: | 320 LM |
| Värityshakemisto - cri: | 80 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 700 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.8 V |
| Teholuokitus: | 2 W |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 2,02 mm |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Suurin käyttölämpötila: | + 125 C |
| Sarja: | GW CSSRM3.em |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Merkki: | AMS Osram |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| 3000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Oslon |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
| Osa # alias: | GW cssrm3.em - n3n6-xx56-1-700-R33 Q65113A5018 |
Suositut Tagit: gw cssrm3.em - n3n6 - xx56-1, Kiina GW cssrm3.em-n3n6-xx56-1 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







