
GW CSSRM3.EM-N5N7-XX55-1
Valkoiset LEDit OSRAM OSLON Square, GW CSSRM3.EM
Kuvaus
OSLON® Square GW CSSRM3.EM OSLON Squaren viidennen sukupolven säteilykuvio ja parannettu suorituskyky. Kompaktein suuritehoinen-LED, jolla on tunnettu erinomainen kestävyys, korkea luotettavuus, pitkä käyttöikä ja alhainen lämmönkestävyys.
Sovellukset
- Viihde
- Sisävalaistus
- Ulko- ja teollisuusvalaistus
Ominaisuudet
- Pakkaus: SMT-keraaminen pakkaus silikonilinssillä
- Tyyppi. Säteily: 120 astetta (Lambertin emitteri)
- Värilämpötila: 2700 K - 5700K
- CRI: 80 (min.), 82 (tyyppi), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 3B)
- Valovirta: tyyppi. 301 lm @ 3000 K, 85 astetta
- Valoteho: tyyppi. 153 lm/W @ 3000 K, 85 astetta
| Tuotteen ominaisuus | Attribuutin arvo |
|---|---|
| Valmistaja: | ams OSRAM |
| Tuoteluokka: | Valkoiset LEDit |
| RoHS: | |
| Valaistuksen väri: | Lämmin valkoinen |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 4000 K |
| Valon voimakkuus: | 101 cd |
| Valovirta/säteilyvirta: | 320 lm |
| Värintoistoindeksi - CRI: | 80 |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - Välitä nykyinen: | 700 mA |
| Vf - Myötäjännite: | 2.8 V |
| Teholuokitus: | 2 W |
| Pituus: | 3 mm |
| Leveys: | 3 mm |
| Korkeus: | 2,02 mm |
| Minimi käyttölämpötila: | - 40 C |
| Maksimi käyttölämpötila: | + 125 C |
| Sarja: | GW CSSRM3.EM |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikkaa nauha |
| Merkki: | ams OSRAM |
| Kosteudelle herkkä: | Kyllä |
| Tuotetyyppi: | Valkoiset LEDit |
| 3000 | |
| Alaluokka: | LEDit |
| Kauppanimi: | OSLON |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
| Osa # aliakset: | GW CSSRM3.EM-N5N7-XX55-1-700-R33 Q65113A5020 |
Suositut Tagit: gw cssrm3.em-n5n7-xx55-1, Kiina gw cssrm3.em-n5n7-xx55-1 valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







