
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+40 AW-1
Multi - Väriliemi RGBW (4000 K)
Kuvaus
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Tämä 5050 RGBW-laite on ensimmäiset 4 - in-1 väripaketti AMS OSRAM: n yleisiin valaistussovelluksiin. Siinä on teollisuuden yhteensopiva suorituskyky ja muotokerroin ja lupaa asiakkaille erinomaista luotettavuutta. Jokaista sirua ohjataan erikseen, jotta korkeat räätälöintivärivaihtoehdot mahdollistaisivat tiukan aallonpituuden ja värisidoinnin erinomaisen homogeenisuuden saavuttamiseksi.
Sovellukset
- ympäristön valaistus
- viihde
- Koti- ja rakennusautomaatio
- Sisävalaistus
- ulko- ja teollisuusvalaistus
- robotiikka
Piirteet
- paketti: multi - väri LED
- typ. Säteily: 120 astetta (Lambertian Emitter)
- Värilämpötila: 3000K - 5700 k
- CRI: 82 (min.)
- ESD: 2 kV acc. ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, luokka 2)
- Teollisuusstandardi: ROHS ja Reach
- valaiseva intensiteetti: typ . 15000 mcd @ 3000k
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja: | AMS Osram |
| Tuotekategoria: | Multi - värivalot |
| ROHS: | |
| Tuote: | RGBW -LEDit |
| Paketti / kotelo: | 2020 (5050 metristä) |
| Aallonpituus/värilämpötila: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Valovirta/säteilevä flux: | 38,9 lm |
| Katselukulma: | 120 astetta |
| Jos - eteenpäinvirta: | 100 Ma |
| Vf - eteenpäin jännite: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Teholuokitus: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Linssin väri: | Väritön |
| Merkki: | AMS Osram |
| Korkeus: | 11 mm |
| Pituus: | 50 mm |
| Valoinen voimakkuus: | 13 CD |
| Suurin käyttölämpötila: | + 85 C |
| Vähimmäiskäyttölämpötila: | - 40 C |
| Kosteusherkkä: | Kyllä |
| Pakkaus: | Kela |
| Pakkaus: | Leikata |
| Tuotetyyppi: | Multi - värivalot |
| Sarja: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Alaluokka: | Ledit |
| Kaupanimi: | Duris |
| Tyyppi: | Pienitehoiset LEDit |
| Leveys: | 50 mm |
| Osa # alias: | Q65113A4657 |
Suositut Tagit: GW J9LHS2.4M - c0c 7-2+35+13+40 aw - 1, Kiina GW J9lHS2.4M-C0C 7-2+35+13+40 AW-1 Valmistajat, toimittajat, tehdas
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







